Scroll Top
Profesyonel Fotoğrafçı, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı

ŞaFAK YAVUZLAR

Şafak Yavuzlar FOTOĞRAF VE Tasarım Stüdyosu

1970’de Kütahya’da doğdu.

1994’ te burslu olarak eğitimini sürdürdüğü Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’ nü şeref listesine girerek bitirdi.

Fotoğraf tutkusu babasının ilkokul girişinde bulduğu ZENIT 7 fotoğraf makinesi ile çocuk yaşlarda başladı. Üniversite yıllarında İç Mimarlık eğitimini aldığı Bilkent Üniversitesi’ nde fotoğrafçılık dersini seçti ve o tarihten beri Mimari, kent, insan, doğa fotoğrafları çekmektedir.

Yerli ve yabancı bir çok fotoğraf sanatçısından eğitimler aldı, eğitim aldığı fotoğraf sanatçıları arasında Daniel Cheong gibi dünyaca ünlü fotoğrafçılar bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında birçok başarı ödüllerine layık görüldü ve sergileme kazandı.

Yerli ve yabancı bir çok yayın farklı fotoğraf tekniğini konu alan yayımlar yapmıştır.

Mimari, Kent, İnsan, Doğa fotoğrafları çekmeye, Tasarım yapmaya ve tasarladıklarını hayata geçirmeye devam etmektedir.

Fotoğraf çekiyorum

Mimari Fotoğrafçılık, Endüstriyell Ürün Fotoğrafçılığı, Yiyecek Fotoğrafçılığı, Belgesel-Editoryal Fotoğrafçılık kapsamına giren fotoğraflar çekiyorum.

TASARIM YAPIYORUM

İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı olmam ve 3D tasarımın her şekline ilgi duymam beni çok çeşitli 3D tasarımlar yapmaya ve bunları üretip satmaya yönlendirdi.

ÜRETİYORUM

Tasarımlarımı üretiyorum ve tüm dünyaya satıyorum. Aklınızda size özel bir ürün oluşturma ve üretme fikri varsa size yardımcı olabilirim.

0
+
Fotoğraf
0
+
Mutlu müşteri
0
+
İş saati
0
Proje
Neler yapıyorum?
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.