Sağ tuşa tıklamanıza gerek yok, no need to right click...

Şafak Yavuzlar Hakkında

Sizi Anlayan Bir Ekip

Yüksek Kalitede Sonuçlar

Zamanında Teslimat

Şafak Yavuzlar

Şafak Yavuzlar Kütahya'da doğdu. Fotoğraf tutkusu babasının ilkokul girişinde bulduğu ZENIT 7 fotoğraf makinesi ile çocuk yaşlarda başladı.

Zaman, dünyanın bu küçücük kutuya nasıl sığdığını, zamanın içinden alınmış anların nasıl donup kaldığını anlamaya çalışırken hızla aktı. Üniversite yıllarında Mimarlık eğitimini aldığı Bilkent Üniversitesi' nde fotoğrafçılık dersini seçti, artık zamanı durdurma sanatının mutfağındaydı. Farklı bakış açısı çektiği karelerde kendisini belli ediyordu. Hayatını kazanmak için sürdürdüğü işinden bulduğu her fırsatta, uçsuz bucaksız doğaya, eski uygarlıkların kurduğu şehirlere gitmek için inanılmaz bir tutku duyuyordu.

Yerli ve yabancı bir çok fotoğraf sanatçısından eğitimler aldı. Gelişime açık olduğu için kendisine katkı sağlayabilecek her türlü eğitime katılım sağlamaya devam etmekte olup, eğitim aldığı fotoğraf sanatçıları arasında Daniel Cheong gibi dünyaca ünlü fotoğrafçılar bulunmaktadır.

2012 yılından itibaren özellikle Mimari, Manzara ve Hava fotoğrafçılığı alanlarında yoğunlaştı, portfolyosunu genişletti. Dünyanın ve Türkiye' nin bir çok farklı köşesinde gerçekleştirdiği sıra dışı mimari, manzara ve hava fotoğrafı çekimlerinde her zaman aynı ilkelerle hareket etti ; her fotoğraf, kullanılan teknik ekipmanın tüm yetenekleri kullanılarak oluşturulmalı, alışılmış bakış açıları yanında, görülmeyen açılar da keşfedilmeli, çektiği her fotoğraf bir önceki fotoğraftan güzel ve kaliteli olmalıdır.

Fotoğraflarında , izleyen gözlere yaşattığı renk şölenini "insan gözünün sahip olduğu geniş dinamik aralıkla, fotoğraf makinelerinin buna kıyasla daha dar olan dinamik aralığı arasında bir köprü oluşturmak" olarak tanımlamaktadır.
Farklı bakış açısı ve kullandığı teknikler ile ulusal ve uluslararası düzenlenen fotoğraf yarışmalarında başarı ödüllerine layık görüldü.

Evli ve iki çocuk babası olan Şafak Yavuzlar, amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel Mimari, Manzara ve Hava fotoğrafçılığı ve eğitmenliği yapmaktadır.

Sizin için çalışıyoruz

Mimari Fotoğrafçılık - Ürün Fotoğrafçılığı

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Fotoğraf,

Sıradan görünen mekanlar, kurgular içerisinde

Sıradışı olanı bulma sanatıdır

imagedrops
imagedrops
imagedrops

Yüksek Görüntü Kalitesi

En yüksek kalitedeki ekipmanlarla oluşturulan fotoğraflarınız doğal olarak çok yüksek kalitede elde edilir ve size ulaştırılır.

Deneyim

Uzun yıllara ve çok farklı, zorlu çalışma koşullarına dayanan deneyim, sizin kullanımınıza hazır.

Hız

Yüksek hızlı iş temposuna uyum gösterebilen iş akışı, kaliteden ödün vermeden hızlı teslimat.

Güvenilir Çözüm Ortağınız

İşinize kendi işi gibi sahip çıkan bir ekip, olası aksaklıkları gidermede sizi rahatlatan çözümler, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Eğitimli Gözler

On binlerce kişi tarafından beğenilen, ulusal ve uluslararası platformlarda ödüllere layık görülmüş görsellere imza atan bir iç mimarın bakış açısı.

Farklı Bakış Açıları

Mekanlarınız, ürünleriniz hiç böylesine etkileyici görünmediler! Farklı ve etkileyici bakış açıları ile rakiplerinizi geride bırakacaksınız!

İşinize güç katmak için yanınızdayız! Hemen arayın!

Şafak Yavuzlar Mimari Fotoğrafçılık gücünüze güç katmak için her an yanınızda olmaya hazır! Hemen iletişime geçin, sizin için en uygun seçenekleri birlikte belirleyelim.